HOME

O firmie

 

jest firmą, której głównym polem działania jest architektura oraz architektura wnętrz. Projektujemy domy, projektujemy apartamenty, mieszkania oraz wnętrza użytku publicznego.   Interesują nas przede wszystkim projekty ambitne, łączące prostotę z funkcjonalnością. Działamy na terenie Mińska Mazowieckiego.

Słowa 'mniej znaczy więcej' architekta Miesa van der Rohe to ideał, do którego dążymy zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym.
Oficjalną działalność prowadzimy od 2010 roku, zaś nieformalną działałem od 2002 roku.

W tym okresie brałem udział w warsztatach, szkoleniach, a także pracowałem w  pracowniach architektonicznych w kraju.
W swym dotychczasowym dorobku posiadamy wiele autorskich projektów wnętrz, budynków jednorodzinnych, usługowych, z których część została już zrealizowana.

Jedną z dodatkowych dziedzin którą zajmuje sie nasza firma są WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE wiekszość prac możecie zobaczyć w portfolio i aktualnościach. Staramy się przedstawić klientowi jak najbardziej rzeczywisty wygląd jego projektu i zrozumieć pewne idee zrealizowane w nim.

Damian Anc
Urodzony 18 Lutego 1983r w Mińsk Mazowieckim. Absolwent wydziału Budownictwa w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania. Projekt dyplomowy obroniony 15 kwietnia 2008 roku. Obecnie student Wydziału Architektury w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania. Właściciel firmy ANCu DESign.