HOME

Współpraca

Zasady WSPÓŁPRACY PROJEKT BUDOWLANY ARCHITEKTURA

Pierwszym etapem wspópracy jest spotkanie, na którym klient przedstawia nam swoje oczekiwania i sugestie odnosnie projektu.

Zapoznajemy się z dostępną dokumentacją i DOKUMENTAMI POTRZEBNYMI DO PROJEKTU.

-Przygotowujemy  i okreslamy czas danej realizacji, uwzględniając wytyczne, a następnie klient decyduje o dalszej wspópracy.

-Następnym etapem jest projekt koncepcyjny i funkcjonalny projektowanego budynku na podstawie ustaleń.


-Kolejnym etapem jest  przedstawienie  w postaci rysunków technicznych i wizualizacji.


-Na zakoczenie wspólpracy klient otrzymuje od nas dokumentację w postaci 5 EGZEPLARZY PROJEKTU i materiałów na CD z projektem w formie plików PDF.

Slużymy pomocą i radą na każdym etapie realizacji opracowanego przez nas projektu.

Ceny podawane są netto za m2

 

Zasady WSPÓŁPRACY PROJEKT WNĘTRZA

Pierwszym etapem wspópracy jest spotkanie, na którym klient przedstawia nam swoje oczekiwania i sugestie odnosnie projektu.Zapoznajemy się z dostępną dokumentacją i upodobaniami klienta.

-Przygotowujemy kosztorys i okreslamy czas danej realizacji, uwzględniając wytyczne, a następnie klient decyduje o dalszej wspópracy. -Następnym etapem jest dokladny pomiar pomieszczen przeznaczonych do aranzacji.

-Kolejnym etapem jest przygotowanie projektów, które są wspólnie wytyczoną koncepcją, przedstawiamy je w postaci rysunków technicznych i wizualizacji.

-Koncowym etapem pracy jest przygotowanie propozycji kolorystyki i materialów wykonczeniowych do realizacji danego wnętrza.


-Na zakoczenie wspólpracy klient otrzymuje od nas dokumentację w postaci wydruków i materiałów na CD niezbędną do realizacji projektu. Sluzymy pomocą i radą na kazdym etapie realizacji opracowanego przez nas projektu